Aquazzura

Aquazzura

Neuvěřitelný design Edgardo Osorio

Vraťte se několik let zpět, konkrétněji do roku 2011, a nezapomeňte, kdy jste poprvé slyšeli jméno Edgardo Osorio. Možná, že některé elegantní ženy z Florencie by okamžitě poznaly jméno tohoto mladého designéra, ale pro mnohé z nás - mladý Edgardo - byl stále inkognito. Edgardo je jedinečný muž, alchymista obuvi, který přesně ví, jak vytvořit magické modely. Dokonalá volba kůže a materiálů, skok do přesného stupně, smyslný, ale elegantní a velmi komfortní. Jakmile budete nosit pár "Aquazzury", budete opravdu chápat tento unikátní, ale zásadní rys dokonalého pohodlí.

Jeho cesta v módě začala brzy. Ve věku pouhých 16 let se rozhodne studovat na London College of Fashion a Central Saint Martins, jedné z nejprestižnějších institucí na světě pro aspirující designéry. Po odjezdu brzy obdržel pozvánku na pozici konzultanta designu obuvi a doplňků pro skvělou značku - Salvatore Ferragamo. Edgardo se přestěhoval do Florencie-kolébky luxusní obuvi. Pak ve svých 23 letech Edgardo pokračoval a byl jmenován vedoucím kreativního designu bot Roberta Cavalliho, avšak stále tajně si uvědomoval svůj dětský sen: vytvořit vlastní značku bot. Zrodila se Aquazzura.

Neobyčejné boty Aquazzura jsou skvělou kombinací luxusu, smyslnosti a pohodlí. . Jak sám Edgardo říká: "Vytvořil jsem Aquazzura, protože jsem chtěl návrat k eleganci." "Možná mohu vytvořit něco krásného, jednoduchého a sexy, ale v čem by ženy mohly ve skutečnosti chodit". Poté byl úspěch ohromující! Boty Aquazzura se rychle proslavily a byly viděny na nohou celebrit, evropských a celosvětových módních redaktorů po celém světě. Jennifer Lawrence na Gwyneth Paltrow, Nicole Kidman, Rihanna Julianne Moore na Charlize Theron, Beyoncé, Diane Kruger, Bar Refaeli, Lady Gaga, Delevigne Man, Olivia Palermo, Solange Knowles, IsabeliFontana, Giovanna Battaglia. Dnes je Aquazzura zastoupena v 48 zemích v nejluxusnějších obchodech. Vesmír značky pochopíte, když navštívíte jeden z jeho obchodů - první obchod ve velkolepém Palazzo Corsini ve Florencii a nejnovější boutique v Londýně v Mayfair, slavné londýnské adrese. Klíčovým bodem u značky Aquazzura je také velkolepá kvalita při výběru materiálů, nejkvalitnější kůže a semiš, která nabízí neuvěřitelnou hladkost a pohodlí své obuvi, aniž by ignorovala jemné detaily každého kusu. Špičkový model Poppy Delevingne vytvořil z kolekcí bot Aquazzura boty, které jsou inspirovány prvky vesmíru - vyrobené z výjimečné kůže.Tato kolekce bot je nejen okouzlující a elegantní, ale originální a šik.