Valextra

Valextra

Luxus, nadčasová elegance, dokonalá ruční řemeslná práce – zkrátka výjimečnost, to vše je VALEXTRA.

Když se v roce 1937 Giovanni Fontana rozhodl otevřít svůj první obchod, zamýšlel, že se stane jedničkou na velkolepé Priazza San Babila, která se nachází v srdci Milána a je kolébkou italské elegance. Se svoji vizí vytvořil něco víc než jen tradiční obchod věnovaný koženým doplňkům. Vytvořil společnost předurčenou vytvářet inovativní artefakty z kůže, za použití precizní sedlářské techniky.

Valextra se za krátkou chvíli stala mezinárodně proslulou luxusní značkou, která je synonymem nadčasového stylu, podnětných trendů, znamenitého zpracování. Valextra je skutečný vrchol ztělesněného vkusu. Valextra je vrozený luxus. Společnost byla vždy vysoce selektivní při výběrech kůží, které používá při zhotovování svých produktů. Useň je vybíraná specificky podle zdroje a chovatele. Všechny produkty Valextra jsou z lehce zbarvených kůží nejvyšší kvality, které jsou extrémně jemné a příjemné na dotyk.

U Valextry jsou všechna individuální přání vyplněna: Valextra řemeslníci jsou schopni vytvořit jakýkoliv produkt na zakázku. Podle požadavku a vkusu si klient může zvolit mezi nepřeberným množstvím kůží a to od nejvláčnější telecí kůže po ty nejkvalitnější, nejexotičtější kůže, které jsou k dostání v unikání barevné paletě. Služba zakázek na míru taktéž umožňuje produkt doplnit zlatými nebo platinovými iniciálami klienta.

Kosmetická taška a pouzdro na klobouk z kůže z nosorožce pro operní zpěvačku Mariu Callas, kabelka se sponami ze vzácných kamenů pro královnu Fara Dhiba, ohromná zlatá spona na kabelce, určené jako dárek pro Grace Kelly, nebo třeba kompletní set čtrnácti cestovních truhlic a kufrů ze sloní kůže pro Emíra z Kuvajtu… 

U Valextry je luxus vyjádřen v detailech, složitým tvořivým postupem s maximální péči. Exkluzivní, individuálně vybrané kůže, vlákno užité při šití, kovové úpravy. Každý kus je označený řemeslníkovým osobním kódem, sériovým číslem produktu, společně s datem výroby. Každý produkt může být na vyžádání doplněn klientovým monogramem. Všechny zapínací systémy, spony, rukověti a kolečka jsou chráněna mezinárodními patenty.

Webová stránka využívá pouze funkční, krátkodobé cookies za účelem správného fungování webu. Nemáme žádné statistiky ani marketingové kampaně.
Beru na vědomí