Královny popu 2013: českým zpěvačkám ve velkém chybí šmrnc a noblesa

Královny popu 2013: českým zpěvačkám ve velkém chybí šmrnc a noblesa

Slávu zpěvačkám nepřináší pouze jejich zpěv, ale také vzhled. Jak se oblékly známé zpěvačky několika generací na koncert Královny popu?

Červený koberec, galakoncerty, stejně jako předávání nejrůznějších cen v Česku stále značně pokulhává za světem. Snaha pořadatelů i po letech vychází naprázdno.

Móda, trendy, styl i předepsaný oděv jako by byly věcí neznámou. Jen malá hrstka se dá označit za elegantní. To se stalo i na úterním galakoncertu Královny popu, jehož 11. ročník se konal v Hudebním divadle Karlín.

Hudební pocty známým českým hitmakerům se zúčastnilo několik generací českých zpěvaček a jako hosté i tři dámy ze Slovenska. O jejich pěveckých kvalitách nelze pochybovat, o jejich garderóbě to však již jednoznačně říci nelze. Bohužel. Dámy by měly šetřit štrasem, lesklým saténem i flitry, které ve velkém množství připomínají pozlátka z poutě.

Ke hvězdě patří i perfektní vzhled, oblečení, které lichotí své nositelce a ladí s příležitostí, na kterou se obléká. Skutečnými královnami večera se z dlouhého seznamu staly pouze dvě - Marie Rottrová a Monika Absolonová. To bohužel není mnoho.

Zdroj: ona.idnes.cz